O CO WALCZYMY?

 1. O SPEŁNIENIE OBIETNIC
  Po prostu, o spełnienie obietnicy nowoczesnego, funkcjonalnego stadionu, na min. 8200 widzów, z miejscami na lokale usługowe, sklepy itp, na którym będą się mogły również odbywać koncerty i inne imprezy.
 2. O KONKRETY
  Obiecywania, wywiady w których "mam nadzieję", "wierzę, że", "chciałbym" itp nie wystarczą. Oczekujemy konkretnych dat, terminów, kwot itp. odnośnie budowy.
 3. O ODPOWIEDZIALNOŚĆ
  Nie chcemy "pudrowania trupa", krótkowzrocznej prowizorki i minimalizmu znanego po hasłem "a jakoś to będzie". Bo właśnie takie coś by było marnotrawstwem i wyrzuceniem publicznych pieniędzy w błoto. Oczekujemy nowoczesnego i funkcjonalnego stadionu, zgodnie z obietnicami.
 4. O KONSEKWENCJĘ I KONSEKWENCJE
  Konsekwencję w działaniu odnośnie budowy oraz wyciągnięcie konsekwencji wobec osób i / lub firm odpowiedzialnych za obecny stan rzeczy.
 5. O BRAK POLITYKI
  Wiemy, że niektórzy się bardzo ucieszyli, że "przyjdą źli kibole, spalą ratusz i dokopią Nowakowi". Ale nic z tych rzeczy. Wiemy ile Sandecja zawdzięcza prezydentowi Nowakowi, my również jesteśmy my za to wdzięczni, co zresztą wielokrotnie okazywaliśmy. Jednak nowy stadion to być albo nie być i sprawa lepszego jutra dla klubu, który kochamy. Więc tu nie możemy pozwolić sobie na jakiekolwiek uchybienia. Tak więc za politykę serdecznie dziękujemy, protestujemy nie przeciwko komuś, a w słusznej dla nas sprawie.